Konak Hastanesi - Gebze | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

31 Aralık 2017 14:58

Yeni Yılda Yeni Bir Konak

 

Özel Konak Hastanesi Gebze Genel Müdürü ve Başhekimi Dr. Göksel Ensari, 2018 yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni etti.

 

GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ

Bir açıklama yapan Özel Konak Hastanesi Gebze Genel Müdürü ve Başhekimi Dr. Göksel Ensari, “2017 senesini acı tatlı anıları ile geride bırakırken umutla bakacağımız bir yıla adım atıyoruz. Özel Konak Hastanesi Gebze olarak 2018 yılında yine hemşerilerimizin sağlığı için görevimizin başında olacağız. Kısa süre önce başladığım görevim kapsamında harika bir ilçede çalışma olanağı yakaladım. Bu güzel şehrin insanlarına hizmet etmek beni heyecanlandırıyor. Hızla gelişen Gebze’mizin bu hızına sağlık alanında güçlü bir destek vermeyi bir görev sayıyoruz” dedi.

YENİ BİR KONAK

Ensari son olarak şunları kaydetti: “Değerli vatandaşlarımızın yüzlerinde bir gülümseye sebep olmak bizim yegane arzumuzdur. Bu kapsamda hastanemizde ciddi bir değişim çalışması başlattık. Yenilenen kadromuz ile hizmet kalitemizi arttırmak, ait olduğumuz ilçemize daha faydalı olmak istiyoruz. Bu süreçte Yeni Bir Konak diyerek yenilenen ve değişen yüzümüz ile sağlığınızın güvencesi olmayı hedef ediniyor, ilhamımızı ise değerli halkımızın güveninden alıyoruz. 2018 bizim için önemli bir yıl olacak. Hayal ettiğimiz projelerimiz için daha güçle ve azimle çalışacağız. Yeni yılınızın sizlere hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.