Konak Hastanesi - Gebze | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Tanıtım

Gebze Tıp Merkezini de bünyesine katarak; deneyimli doktorları, tıbbi altyapısı ve seçkin personeliyle 17.000 metrekarelik alana sahip Konak Hastaneleri Gebze 2015’nın Eylül ayı içinde hasta kabulüne başladı.Konak Hastaneleri Gebze, bulunduğu coğrafi konum nedeniyle, hem Türkiye'nin en büyük sanayi bölgesinde bulunmakta, hem de Dünya Metropolü İstanbul'a 20 dakika,Sabiha Gökçen Havaalanına da 15 dakika mesafededir.

Alt yapı, teknik donanımı, geniş branş ağı ve hasta memnuniyetine önem verip Balkanlardan ve Ortadoğu'dan hasta almayı hedefleyerek sektöründe öncü bir sağlık kuruluşu olma yolunda ilerlemektedir. 17.000 metrekare alanımızda, 17 yataklı Genel, 13 küvözlü Yenidoğan , Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji Hastalıkları, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Cerrahisi, Dâhiliye, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, KBB, Neonatoloji (Yenidoğan), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji ve Üroloji branşlarında deneyimli hekimlerimizle ihtiyacınız olan alanlarda hizmet vermekteyiz. Konak Hastaneleri Gebze sizlere, soruların kolayca sorulduğu, sorunların paylaşıldığı bir ortam sunuyor; misafirlerine bekledikleri ilgiyi rahatça görebilecekleri bir yakınlık iletişimi sağlıyor. Konak Hastaneleri Gebze; Misafirlerinin sadece iyileşene kadar olan süreçte değil; hastalık öncesi veya sonrasındaki tüm yaşamları boyunca iyi olmalarını önemseyen bir yaklaşımla hizmet vermektedir.

Sadece hastalarımızın değil, hasta yakınlarımızın da ihtiyaçlarının ve beklentilerinin farkında olan kadromuz teşhis, tanı ve tedavilerde tıbbi etik ilkelerine uygun hizmet anlayışı ile misafirleri  arasında bir yakınlık bağı kurmaktadır. Konak Hastaneleri olarak; Hastalık öncesi ve sonrasında ki tüm yaşamınız boyunca iyi olmanızı önemsediğimiz için Gebze’de de bu anlayışımızla yolumuza devam ediyoruz.

"Sağlık için varız."